HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

Şifa Construction kurulduğu günden bugüne kadar inşaat ve gayrimenkul sektöründe yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir.

Çevreye ve insana olan saygısından ödün vermeden her geçen gün büyüyen Şifa Construction, Kuzey Kıbrıs’ta pek çok emlak projesini zamanında teslim ederek inşaat sektörünün güven duyulan markalarından biri haline geldi.

Her hizmetinde yenilikçi çözümler kullanmayı ilke edinen Şifa Construction, gelişen üretim ve hizmet teknolojilerinden yararlanarak her bir projede bir adım daha ileriye gidiyor.

Yap-sat müteahhitlik ve taahhüt müteahhitliği hizmetleriyle Kuzey Kıbrıs’a değer yaratan konutlar ve işyerleri inşa eden Şifa Construction, aynı zamanda emlak danışmanlığı ve satış sonrası hizmetler ile gayrimenkulün satışından sonraki tüm süreçlerde de yenilikçi çözümler üretiyor.

Kıbrıs’a değer katan pek çok projeyi hayata geçiren Şifa Construction çevreyi göz önünde bulunduran, yüksek konfor sağlayan, modern yaşam sunan yapılarla birlikte KKTC’nin geleceğini inşa etmeye devam ediyor.

Şifa Construction’ın hizmetleri hakkında daha detaylı bilgiyi hizmetlerimiz menüsünden alabilirsiniz.

"Kıbrıs'ın Geleceğini İnşa Etmeye Devam Ediyoruz"

Şifa Construction Direktörü Rüstem Ced
Scroll to Top