YAP - SAT MÜTEAHİTLİĞİ

Şifa Construction olarak yap-sat müteahitlik hizmetlerimiz kapsamında güvenli ve kaliteli emlak projeleri geliştiriyoruz.

Çevresel avantajlarıyla öne çıkan bölgelerde sahip olduğumuz arsalar üzerinde tasarladığımız bu özel projeler, modern yaşamın ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun olarak tasarlanıyor. Proje inşaatından anahtar teslimine kadar tüm süreçleri büyük bir özenle yürütüyoruz. Tasarladığımız konforlu konutlarda ve üretkenliği artıran işyeri projelerinde malzeme ve işçilik kalitesine her aşamada özen gösteriyoruz.

Yap-sat müteahitlik hizmetlerimiz kapsamında temel amacımız hem yaşam kalitesi hem de yatırım dönüşümü yüksek projeler tasarlamaktır. Bu nedenle hayata geçirdiğimiz emlak projelerimiz, iyi bir yaşam sürmek isteyenler bireyler kadar yerli ve yabancı yatırımcılar tarafından da güvenle tercih ediliyor.

Yap-sat projelerimizi hayata geçirirken sadece insan yaşamını değil, çevresel koşulları da göz önünde bulunduruyoruz. Doğayı sürdürülebilir bir yaşamın temeli olarak görüyoruz.

Her zaman çevreye duyarlı projeler planlayan Şifa Construction olarak biz, kuruluşumuzdan bugüne kadar pek çok yap-sat projesini başarıyla tamamlayarak yüksek müşteri memnuniyeti elde ettik. Hayata geçirdiğimiz projeler Kuzey Kıbrıs’ın kalkınmasına katkıda bulunurken aynı zamanda katma değer yaratıyor.

Satışı devam eden veya tamamlanan yap-sat projelerimizi incelemek isterseniz Projelerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Scroll to Top