SATIŞ SONRASI HİZMETLER

Şifa Construction olarak sadece inşa ve satış sürecinde değil satış sonrasındaki hizmetlerimiz ile memnuniyetinizi en üst düzeye çıkarıyoruz.

Günümüzde pek çok kişi satın aldığı gayrimenkul için hizmet almaya devam etmek istiyor. Bu hizmetler hem olası sorunların önüne geçmek hem de uzman bir teknik destek açısından önemlidir. Biz de müşteri memnuniyetini en önde tutarak, müşterilerimizle en iyi şekilde iletişim kurmanın yollarını günümüz koşulları içerisinde sıklıkla geliştiriyoruz. Proje başlangıcından anahtar teslimine kadar tüm süreçleri takip etmekle kalmıyor, satış sonrası hizmetlerimizle projelerimizden konut veya işyeri sahibi olanların bizi her zaman yanlarında hissetmelerini sağlıyoruz.

Herhangi bir projeden gayrimenkul satın aldığınızda kullanıcı kaynaklı problemler dışında ortaya çıkabilecek sorunlar için hızlı ve etkili çözümler üretiyoruz. Satış sonrası hizmetler birimimiz tarafından yönetilen tüm talepler Şifa Construction’ın müşteri memnuniyeti ilkesi kapsamında titizlikle takip ediliyor.

Üstelik bu hizmet sadece karşılaştığınız problemlere çözüm üretmek için değil beklentilerinize yanıt üretebilmek için var. Küçük bir tadilattan, büyük bir çocuk odası dekorasyonu projesine kadar ihtiyaç duyabileceğiniz tüm teknik konularda anlaşmalı hizmet ağımız ile de daima yanınızda oluyoruz.

Konut veya işyeri projesi geliştirdiğimiz taahüt müteahitliği müşterilerimiz veya yap-sat konut projelerimizden gayrimenkul satın alan müşterilerimiz satış sonrası hizmetlerimizden yararlanabiliyor.

Şifa Construction olarak müşteri memnuniyeti bizim için en önemli konuların başında gelmeye devam edecek. Kazandığımız itibar, güven, deneyim ve bilgi birikimimiz ile geleceğe daha güçlü yürüyoruz.

Projelerimizden konut veya işyeri satın alan herkes satış sonrası sağladığımız hizmetlerden yararlanabiliyor. Satış sonrası hizmetlerimizden yararlanmak için İletişim bilgilerimiz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Scroll to Top