Miradouro Hills’te Satışlar Başladı

Şifa Construction’un yeni projesi olan Miradouro Hills’te satışlar başladı. Havuzlu 4+1 triplex villaların ve tek katlı 3+1 villaların olduğu proje pek çok olanağı beraberinde getiriyor.

 

Lefkoşa’nın önemli bölgelerinden biri olan Gönyeli’de inşa edilen Miradouro Hills projesi eşsiz bir manzaranın yanı sıra pek çok ayrıcalığa sahip. Hem triplex 4+1 havuzlu hem de tek katlı 3+1 villaların yer aldığı projede toplam 10 adet villa yer alıyor. Hem Lefkoşa hem de Girne’ye 360 derece bakış açısına sahip Aşıklar Tepesi’nde yer alan proje hem geniş hem de ferah yaşam alanlarıyla dikkat çekiyor.

Büyüklükleri 515 ile 530 metrekare arasında değişen araziler üzerinde yer alan villalar 220 metrekare ile 470 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip. Tüm yatak odalarının en-suite olduğu Miradouro Hills projesinde ebeveyn yatak odalarında banyo/wc yer alıyor.

Türk malı arsa üzerinde inşa edilen projede şömine, girişte vestiyer, kapalı garaj, merkezi ısıtma altyapısı, klima altyapısı gibi pek çok olanak bulunuyor.

Proje hakkında daha detaylı bilgi almak için Miradouro Hills sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Scroll to Top